×

Klawiatury komputerowe: Savio Rampage Outemu Red kontra Microsoft Wireless Desktop 2000 Czarna (M7J-00015)

Klawiatury komputerowe: Savio Rampage Outemu Red kontra Microsoft Wireless Desktop 2000 Czarna (M7J-00015)

Specyfikacja produktów

Parametr Savio Rampage Outemu Red Microsoft Wireless Desktop 2000 Czarna (M7J-00015)
Cena 225.0 zł 163.7 zł
Producent Savio Microsoft
Rodzaj Klawiatura Zestaw klawiatura/mysz
Interfejs Bluetooth USB
Komunikacja Bezprzewodowa Bezprzewodowa
Typ klawiatury Mechaniczna Membranowa
Model Rampage Wireless Desktop 2000
Kolor Czarne Czarne
Długość przewodu Nie dotyczy Nie dotyczy
Podświetlenie klawiszy Tak Nie
Obsługa makr Tak Nie
Podpórka pod nadgarstki Nie Nie
Regulowany kąt pochylenia Nie Nie
Szerokość 365 mm Nie dotyczy
Wysokość 42 mm Nie dotyczy
Liczba klawiszy 87 Nie dotyczy
Głębokość 143 mm Nie dotyczy
Kolor podświetlenia klawiatury RGB Nie dotyczy
Dystrybucja Nie dotyczy Nie dotyczy

1. Savio Rampage Outemu Red

Savio Rampage Outemu Red to mechaniczna klawiatura Bluetooth, która zachwyca nie tylko wygodnym użytkowaniem, ale też stylowym designem. Producent postawił na wysoką jakość wykonania, co czuć zarówno podczas korzystania z klawiatury, jak i podczas jej dotykania. Klawisze są bardzo precyzyjne i reagują na najmniejsze naciśnięcie. Dodatkowo, podświetlenie RGB nadaje całości niepowtarzalny klimat.

W porównaniu do Savio Rampage Outemu Red, Microsoft Wireless Desktop 2000 Czarna (M7J-00015) prezentuje się nieco skromniej. Jest to zestaw bezprzewodowej klawiatury i myszy, które idealnie współpracują ze sobą. Klawiatura jest membranowa, co może przypaść do gustu osobom, które preferują bardziej miękkie i ciche klawisze. Choć nie posiada podświetlenia, to z pewnością spełni oczekiwania osób, które szukają praktycznego i niezawodnego sprzętu.

Podsumowując, jeśli zależy nam na wyjątkowej jakości, precyzji i nowoczesnym designie, to Savio Rampage Outemu Red jest idealnym wyborem. Klawiatura ta oferuje wiele ciekawych funkcji, takich jak obsługa makr czy podpórka pod nadgarstki, które z pewnością przypadną do gustu wymagającym użytkownikom. Natomiast Microsoft Wireless Desktop 2000 Czarna (M7J-00015) to solidny i praktyczny zestaw, który sprawdzi się zarówno w pracy, jak i podczas rozrywki. Wszystko zależy od naszych potrzeb i preferencji.

2. Microsoft Wireless Desktop 2000 Czarna (M7J-00015)

Microsoft Wireless Desktop 2000 Czarna (M7J-00015) to bezprzewodowy zestaw klawiatury i myszy, który oferuje nie tylko wygodę, ale także funkcjonalność. Klawiatura posiada membranowe klawisze, które zapewniają ciche i płynne pisanie. Dodatkowo, dzięki technologii bezprzewodowej można swobodnie poruszać się wokół biurka, bez ograniczeń wynikających z długości przewodu. W zestawie znajduje się również mysz, która idealnie łączy się z klawiaturą, zapewniając płynne i precyzyjne działanie. Warto zauważyć, że Microsoft jest znanym producentem sprzętu komputerowego, co gwarantuje wysoką jakość i niezawodność urządzenia.

3. Porównanie Savio Rampage Outemu Red i Microsoft Wireless Desktop 2000 Czarna (M7J-00015)

Savio Rampage Outemu Red to mechaniczna klawiatura oferująca szeroki zakres funkcji i wygodę użytkowania. Dzięki swojemu bezprzewodowemu połączeniu Bluetooth, zapewnia swobodę i mobilność, eliminując potrzebę korzystania z przewodów. Klawiatura posiada 87 klawiszy, które są podświetlane w wielu kolorach dzięki technologii RGB. Dodatkowo, Rampage obsługuje makra, umożliwiając użytkownikom przypisanie niestandardowych funkcji do wybranych klawiszy. Z kolei regulowany kąt pochylenia oraz podpórka pod nadgarstki gwarantują komfort nawet podczas długich godzin pracy.

Z drugiej strony, Microsoft Wireless Desktop 2000 Czarna (M7J-00015) to zestaw klawiatury i myszy, który oferuje praktyczne rozwiązania i prostą obsługę. Klawiatura jest membranowa, co oznacza ciche i miękkie naciskanie klawiszy. Działa na zasadzie bezprzewodowego połączenia USB, co zapewnia szybką i niezawodną transmisję danych. Chociaż klawiatura nie posiada podświetlenia ani obsługi makr, ma kompaktowy design i jest łatwa do przenoszenia. Dodatkowo, zestaw zawiera również bezprzewodową mysz, co sprawia, że jest to kompleksowe rozwiązanie dla osób poszukujących prostych i funkcjonalnych akcesoriów komputerowych.

4. Którą klawiaturę wybrać: Savio Rampage Outemu Red czy Microsoft Wireless Desktop 2000 Czarna (M7J-00015)?

Kiedy szukasz klawiatury komputerowej, możesz mieć trudności z wyborem między Savio Rampage Outemu Red a Microsoft Wireless Desktop 2000 Czarna (M7J-00015). Obie klawiatury oferują różne funkcje i mają swoje zalety. Savio Rampage jest mechaniczną klawiaturą z podświetleniem RGB i obsługą makr, idealną dla graczy. Z kolei Microsoft Wireless Desktop 2000 to bezprzewodowy zestaw klawiatury i myszy, który zapewnia wygodę i mobilność. Różnice między tymi produktami sprawiają, że wybór zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji.